Wakacje minęły jak sen kolorowy…

Żegnaj beztrosko i swobodo! Żegnaj wakacyjny letni czasie! Nadchodzi jesień, a wraz z nią pora powrócić do szkoły. Jeszcze dziewczętom i chłopcom w głowie wycieczki, spotkania z przyjaciółmi, wspólne zabawy i przegadane godziny. Tak trudno zapomnieć o dniach przeżytych bez konieczności odrabiania zadań domowych, przygotowywania się do sprawdzianów i wczesnego wstawania właśnie  wtedy, gdy pojawiają  się  najmilsze sny. 
Ale nie martwcie się drodzy Uczniowie ! Szkoła to wyjątkowe miejsce, które, jak nie bez powodu  mówią , jest dla każdego z Was drugim domem. A w domu, jak zapewne wiecie, każdy ma swoje prawa ale i obowiązki.  Aby  im podołać, trzeba rozumnie zaplanować wszystkie działania i … od pierwszych lekcji zabrać się do solidnej nauki.   Nauczyciele zaproszą Was do przeżycia wspaniałych intelektualnych przygód, a wychowawcy z pewnością dołożą starań, by nieco poskromić Wasze charakterki. Jak już zapewnie wiecie,  z pustego i Salomon nie naleje, a wiedza nie pojawi się w głowach jak za skinieniem czarodziejskiej różdżki. Dlatego warto zaufać pedagogom i ochoczo podjąć z nimi współpracę.
Szczególnie serdecznie witamy w naszej szkolnej społeczności Uczniów klasy I. Cieszymy się, że wraz z nami będziecie odkrywać tajniki otaczającego świata. Pani wychowawczyni zatroszczy się o Was, a starsi koledzy z pewnością okażą pomoc i w trudnych chwilach udzielą wsparcia.

Rodzicom życzymy pociechy i dumy z osiągnięć swych pociech. Zapraszamy do współpracy ze szkołą, aby razem z nami stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju talentów.
Życzymy wszystkim Uczniom wytrwałości i powodzenia w nowym roku szkolnym 2014/2015.
                                                                                                                          

                                                                                                                              Dyrektor i Nauczyciele