Rok szkolny 2016/2017 czas zacząć!

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Obsługi,  drodzy Uczniowie  i Rodzice!
Upłynęły słoneczne wakacje, skończył się czas błogiego wypoczynku. Wróciliśmy do szkoły uśmiechnięci i wypoczęci, pełni sił i zapału do pracy. Czeka nas kolejny rok zdobywania wiedzy, poszukiwania i dociekania tajemnic. Ta codzienna podróż zaprowadzi nas do krainy pełnej intelektualnych niespodzianek i przygód.
Do tej wspólnej wędrówki dołączyli do nas pierwszoklasiści, którzy w czerwcu pożegnali ukochane przedszkole i po raz pierwszy, jako uczniowie, przekroczyli próg szkoły. Mamy nadzieję, że w gronie serdecznych przyjaciół i pod opieką wychowawczyni szybko przywykną do codziennych obowiązków i będą czuli się wśród nas dobrze i bezpiecznie.
Wszystkim uczniom z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 życzę powodzenia i wielu wspaniałych sukcesów. Niech nie braknie Wam ambicji, zapału do podążania drogą wiedzy oraz wiary we własne możliwości. Sami pracujecie na to, jak będzie wyglądała Wasza przyszłość-  ta najbliższa, ale i ta dalsza.
Chciałabym, abyście osiągali jak najwyższe wyniki w nauce, konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych. Abyście godne reprezentowali naszą szkołę na szczeblu gminy i powiatu.
Bo jak powiedział Platon:
„Celem rozumnego życia jest myśleć to, co prawdziwe, czuć to co piękne,
i kochać co dobre”.
Nauczycielom i pracownikom obsługi życzę, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia. Niech postępy i osiągnięcia uczniów dają  Wam dużo zadowolenia, a każdy dzień przynosi radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu.
Rodzicom życzymy dumy z osiągnięć pociech. Zapraszamy do jeszcze szerszej współpracy ze szkołą, aby razem z dyrektorem i  nauczycielami stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i rozwijania talentów.
Życzymy, aby wszyscy z radością dotarli do celu i w czerwcu poczuli radość z dobrze wykonanego zadania.
                          

                                                                                                                     Dyrektor Halina Sobek