Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowny Panie Dyrektorze,  Szanowne Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Handzlówce,  Drogie Przedszkolaki, Koleżanki i Koledzy! 

 

Dziś obchodzimy  Dzień Edukacji Narodowej. Święto - jak żadne inne - doceniające trud i wysiłek nauczycieli włożony w naszą edukację. Nie jest łatwo wyrazić podziękowania, które w pełni  oddałyby naszą wdzięczność za cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w przekazywanie nam niezbędnej wiedzy  oraz kształtowania naszej osobowości w oparciu  o właściwy system  wartości . Podziękowania w równym stopniu należą się Paniom uczącym w przedszkolu, naszym wychowawcom, jak również całemu gronu pedagogicznemu. Każdy bowiem nauczyciel, bez względu na swą profesję i określony etap kształcenia , z pewnością dołożył swoją cegiełkę w procesie naszego wewnętrznego rozwoju. To właśnie Wy podejmujecie  się zadań najbardziej wymagających , to Wy próbujecie  zainteresować ucznia swoim przedmiotem, to Wy wykorzystuje w tym celu różnorodne i niejednokrotnie zaskakujące metody i środki, to Wy  pomagacie  przezwyciężyć nieuniknione trudności, motywujecie  i wspieracie.

Pragniemy zatem dziś podziękować Wam – Drodzy Nauczyciele -  za ogromne poświęcenie, zaufanie i oddanie.  Nieraz przyszło nam wspólnie dzielić chwile radosne, pełne uśmiechu oraz smutne, pełne rozgoryczenia i rozczarowania.  To Wy każdego dnia przygotowujecie nas do dalszej drogi życiowej, dalszej edukacji, do udanego startu w dorosłą przyszłość.  Dziś składamy Wam za to gorące podziękowania. 

 

 Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Handzlówce