Sukcesy młodych artystów

11.10.2013r. w Powiatowym Konkursie Plastycznym – „Twórczość literacka Juliana Tuwima inspiracją dla dzieci i młodzieży” czworo naszych uczniów biorących w nim udział zdobyło prestiżową „Nagrodę Specjalną” za piękne ilustracje do wierszy poety. Karolinie Kluz, Alicji Kuźniar, Wiktorii Kuźniar i Nikodemowi Trojnarowi gratulujemy.

11.10.2013 r. o godzinie 12 00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie czworo uczniów naszej szkoły odebrało z rąk Pani Dyrektor Nagrodę Specjalną przyznaną w Powiatowym Konkursie Plastycznym -Twórczość literacka Juliana Tuwima inspiracją dla dzieci i młodzieży. Otrzymali ją: Karolina Kluz, Alicja Kuźniar, Wiktoria Kuźniar i Nikodem Trojnar. Jury przejrzało 205 prac z całego powiatu i nagrodziło 31 prac w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI i gimnazjum. Rzetelnie pracowaliśmy, aby osiągnąć tak znaczący sukces. Ponadto praca Wiktorii „Rzeka” została  użyta jako tło dla konkursowych dyplomów, a moją pracę organizatorzy podarowali do nowo otwartej filii MBP na Podzwierzyńcu, by zdobiła wypożyczalnię książek dla dzieci i młodzieży.
                                                                                                                              Nikodem Trojnar
Byłam bardzo szczęśliwa, gdy pani Ewa Lenar poinformowała nas, że wygraliśmy w Powiatowym Konkursie Plastycznym  -Twórczość literacka Juliana Tuwima inspiracją dla dzieci i młodzieży. Kiedy pojechaliśmy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie, zwiedziliśmy wystawę nadesłanych prac.  Usłyszeliśmy wiele  miłych słów od innych uczestników oraz nauczycieli, którzy chwalili nasze obrazy. Niektórym tak się one podobały, że nawet zrobili im zdjęcia. My również podziwialiśmy ilustracje przygotowane przez inne dzieci. Szczególnie radosny był moment wręczania Nagrody Specjalnej, którą otrzymaliśmy na końcu. Dostaliśmy pastele, farby i piękne dyplomy oraz życzenia dalszych sukcesów od Pani Dyrektor MBP. Czułam się zaszczycona, widząc na dyplomie kopię mojej pracy zatytułowanej „Rzeka”.
Aby uczcić nasz wspólny sukces, pani Ewa Lenar zaprosiła nas do cukierni na pyszne ciastka. Następnie udaliśmy się na jesienny spacer do pięknego zamkowego parku, a potem szczęśliwi wróciliśmy do Handzlówki.
                                                                                                                               Wiktoria Kuźniar